ESTÉÉ LAUDER | VÁNOČNÍ BOMBONEK POD STROMEČEKKrásný den, milí čtenáři♥

dnes mám pro vás moc krásný balíček, který pro nás složilo ESTÉE LAUDER. Už z toho balení jsou hotová, je tak nádherné - vánoční, že není třeba ani balit. Však se pojďte přesvědčit. Je to luxusní paráda.

ESTÉE LAUDER Protect & Hydrate Skincare treats 1 062 Kč

Kazeta obsahuje celkem čtyři produkty na péči o pleť. Určitě můžete počítat s krémem na pleť, očním krémem, miluji, také, že obsahuje sérum a super je, že je kazeta doplněna ještě o čistící masku.

Hned potom, co jsem kazetu dostala do ruky a neviděla ještě její obsah, tak jsem si ji zamilovala. A co potom, když jsem ji rozbalila ....


  • ESTÉE LAUDER Čisticí maska Perfectly Clean Multi-Action (30 ml) - zajímavý produkt s funkcí 2v1. Jedna se jedná o produkt na čištění pleti a tak ho používám já, ale můžete ho využít i jako masku. Líbí se mi jeho textura, parfemace a schopnost vyčistit pleť. Je pravdou, že po smytí mám pocit suché a čisté pleti a je třeba pokračovat zbylými produkty z dárkové kazety.
  • ESTÉE LAUDER Noční pleťové sérum Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex (15 ml) - tohle sérum je legendární. Měla ho ve větším balení i Šari a já jsem s ním taktéž spokojená. Bojuje se stárnutím, má vysoký podíl kyseliny hyaluronové, pečuje o pleť i během noci a také poskytuje ochranu v podobě antioxidantů. Neobsahuje parfemace, parabeny, ftaláty, sulfidy, sulfáty a ani minerální oleje.
  • ESTÉE LAUDER Denní pleťový krém DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15 (50 ml) - tento pleťový krém je úžasný i na oblast dekoltu a krku, kam ho vždy i já rozetřu. Stačí ho maličko a krásně se roztírá a vstřebává. Vůbec necítíte masný film. Zajišťuje ochranu proti volným radikálům, samozřejmostí je ochrana proti vráskám, dodá pleti detox, rozjasní a ochrání proti UV záření. Navíc mi přijde, že tak jemně a lehce voní po okurkách. Je to krásná a nevtírává parfemace, kterou si užívám.
  • ESTÉE LAUDER Oční gel DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture GelCream (5 ml) - oční krém není formou pumpicky, ale jako taková zmenšenina kalíšku klasického krému. Je gelové textury a příjemný. Nestane se Vám, že by Vám "zalepil" oči svou konzistencí. Obsahuje okurkový extrakt, dodává antioxidanty, má chladivý efekt a bojuje s únavou. Já si ho velmi užívám a nedráždí mi oči - neslzí mi po aplikaci, jak to mu u některých krémů bývá.

ESTÉE LAUDER Noční pleťové sérum Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex


ESTÉE LAUDER Čisticí maska Perfectly Clean Multi-Action


ESTÉE LAUDER Denní pleťový krém DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15 & ESTÉE LAUDER Oční gel DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture GelCream

ESTÉE LAUDER Protect & Hydrate Skincare treats kouzelně vánoční kazeta uvnitř

---

Upřímně já jsem mega spokojená a jsem nadšená. Nechala jsem si kazetu vybrat od Šari s kritériem, že bych ráda vyzkoušela skin care, ale ne ty balíčky, které neobsahují celou péči a mají např. sprchový gel a krém, ale chtěla jsem i oční krém a sérum a tento má navíc i čistící produkt. A řeknu vám, že je to nádhera a udělalo mi to radost. Takže doporučuji jako dárek pod stromeček.

Na druhou stranu, když uvážíte, co kazeta obsahuje a značku, o které se tu bavíme, tak cena je příjemná a udělá radost a to je hlavní.

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme ELNINO za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Comments